Čermáková Alena - Barvy podzimu

Barevná litografie, 38 x 26 cm, signováno autorsky vpravo dole tužkou s přípisem autorský tisk vlevo dole. Nádherný sytý perfektní grafický list, jenž byl vytvořen jen v jednom exempláři!!!
Rámováno v umělecké paspartě pod sklem do mimořádného galerijního rámu. Rozměr s rámem 63 x 50 cm.
Neopakovatelná příležitost získat vysoce kvalitní grafické dílo mimořádné zachovalosti a v mimořádné galerijní kvalitě od světoznámé vynikající malířky Aleny Čermákové!

O autorovi: Alena Čermáková – Narodila se 28.2.1926 v Praze  a zemřela v roce 2009. Byla figuralistkou, malující také krajiny, později zátiší, hlavně květinová. Studovala na AVU v Praze v ateliéru monumentální malby u prof. J. Obrovského a K. Mináře. Diplomní prací byl obraz Sběr rašeliny na Blatech (1950, 240 x 240 cm). Je figuralistkou, maluje také krajinu, později zátiší, převážně květinová. Skoro výhradní technikou je olejová tempera. Na malířských cestách používá také kvaš. Členka JUV v Praze.

Čermáková Alena
56657. Barvy podzimu
Dražba ukončena:04.03.2021 21:47:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč