Čermáková Alena - Letní osvěžení

Barevná litografie, 38 x 26 cm, signováno autorsky vpravo dole tužkou s přípisem autorský tisk vlevo dole. Nádherný sytý perfektní grafický list, jenž byl vytvořen jen v jednom exempláři!!!
Rámováno v umělecké paspartě pod sklem do mimořádného galerijního rámu. Rozměr s rámem 63 x 50 cm.
Neopakovatelná příležitost získat vysoce kvalitní grafické dílo o mimořádné zachovalosti a galerijní kvalitě od světoznámé vynikající malířky Aleny Čermákové!

O autorovi: Alena Čermáková - Narodila se 28.2.1926 v Praze  a zemřela v roce 2009. Byla figuralistkou, malující také krajiny, později zátiší, hlavně květinová. Studovala na AVU v Praze v ateliéru monumentální malby u prof. J. Obrovského a K. Mináře. Diplomní prací byl obraz Sběr rašeliny na Blatech (1950, 240x240 cm). Skoro výhradní technikou je olejová tempera. Na malířských cestách používala také kvaš. Byla členkou JUV v Praze.

Čermáková Alena
56603. Letní osvěžení
Dražba ukončena:04.03.2021 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč