Černý - Vysoké nebe

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vlevo dole Černý. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

45120. Vysoké nebe
Dražba ukončena:27.05.2020 20:20:33
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 600 Kč