Červenková - Hradiště u Hlinska

Olej na kartonu, 41x53 cm. Signováno vpravo dole Červenková 1917. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Červenková
25154. Hradiště u Hlinska
Dražba ukončena:29.11.2018 18:12:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč