české ateliérové sklo 2. pol. 20. stol. - Váza

Sklo, výška: 17 cm, průměr: 27 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

české ateliérové sklo 2. pol. 20. stol.
302741. Váza
Dražba ukončena:19.12.2019 20:11:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (19.12.2019 19:57:53) 2405