Český grafik 2. poloviny 20. století - Soubor 2 prací

2x litografie, 38x33 cm, 54x43 cm. Nesignovány. Volné listy.

Pozn.: Papír mírně zašpiněn mimo tiskovou část.

Český grafik 2. poloviny 20. století
45999. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:10.06.2020 21:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo