český malíř 1. pol. 19. stol. - Pieta

Olej na plátně, 83x65 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Restaurováno, nažehleno na druhotné plátno. Přiloženo povolení NPÚ k trvalému vývozu předmětu.

český malíř 1. pol. 19. stol.
36636. Pieta
Dražba ukončena:30.10.2019 22:15:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč