Český malíř 1. pol. 20. stol. - Chaloupka s doškovou střechou

Olej na plátně, 28x34 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
4029. Chaloupka s doškovou střechou
Dražba ukončena:30.03.2016 20:46:39
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč