MENU
Vstup do aukce
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
142. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
7. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na kartonu, 50x35 cm, nesignováno, rám.
> zpět na aukční výsledky
Český malíř 1. pol. 20. stol.
3821. Koně
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 800 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 800 Kč
292
1 700 Kč
283
1 600 Kč
limit (28.01.2016 15:10:58)
765
1 600 Kč
283
1 500 Kč
limit (28.01.2016 15:10:51)
765
1 400 Kč
283
1 300 Kč
765
1 200 Kč
1167
1 100 Kč
limit (21.01.2016 15:19:42)
1381
1 100 Kč
765
1 000 Kč
limit (21.01.2016 15:19:33)
1381
900 Kč
765
800 Kč
1381
700 Kč
765
600 Kč
681
500 Kč
716