Český malíř 1. pol. 20. stol. - Párové obrazy - podzim a zima

1x olej na plátně podloženém na kartonu, 1x olej na plátně, oba 59x70 cm, nesignovány, rámovány.

Pozn.: Rámy i malba poškozeny.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
3418. Párové obrazy - podzim a zima
Dražba ukončena:26.11.2015 21:18:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč