Český malíř 1. pol. 20. stol.

306570. České chalupy

popis: Olej na kartonu, 44x60 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 09.11.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 08.11.2020 20:05:43 6965