Český malíř 1. pol. 20. stol.

306514. Cesta parkem

popis: Olej na plátně, 75x100 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 04.11.2020 20:00:01

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 04.11.2020 19:55:01 6147