Český malíř 1. pol. 20. stol. - Dívka u krbu

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 49x32 cm. Nesignováno. Datováno 1918. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
25227. Dívka u krbu
Dražba ukončena:29.11.2018 19:19:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 400 Kč