Český malíř 1. pol. 20. stol. - Domky

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 44x68 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
47430. Domky
Dražba ukončena:30.07.2020 19:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo