Český malíř 1. pol. 20. stol. - Kameničky

Olej na kartonu, 25x33 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
45180. Kameničky
Dražba ukončena:27.05.2020 21:02:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč limit (27.05.2020 20:56:39) 1526
600 Kč 02.05.2020 7:24:56 1699