Český malíř 1. pol. 20. stol. - Konvolut 3 obrazů

Akvarely, 31x22 cm. Nesignovány. Rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
307365. Konvolut 3 obrazů
Dražba ukončena:20.01.2021 20:20:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč