Český malíř 1. pol. 20. stol.

307360. Konvolut 5 olejomaleb

popis: Oleje na kartonu, od 35x26 do 37x48 cm. Nesignovány. Nerámovány.

Pozn.: Malby v krajích mírně poškozeny.

dražba ukončena: 19.01.2021 20:12:21

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč limit (19.01.2021 20:07:21) 4494
500 Kč 19.01.2021 18:26:08 6749