Český malíř 1. pol. 20. stol.

307339. Krajina

popis: Olej na kartonu, 28x42 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

zbývá: 2 dnů, 0 hodin

konec dražby: 17.01.2021 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč