Český malíř 1. pol. 20. stol. - Lesní potok

Olej na kartonu, 50x35 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
25258. Lesní potok
Dražba ukončena:29.11.2018 19:52:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč