Český malíř 1. pol. 20. stol. - Odpočinek na poli

Olej na plátně, 35x45 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
25073. Odpočinek na poli
Dražba ukončena:28.11.2018 21:16:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 28.11.2018 20:19:22 4450
600 Kč 18.11.2018 1:35:14 1576