Český malíř 1. pol. 20. stol. - Párek ušáků

Olej na kartonu, 23x16 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
308760. Párek ušáků
Dražba ukončena:28.05.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč