Český malíř 1. pol. 20. stol. - Předjaří ve vsi

Olej na překližce, 18x23 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
17208. Předjaří ve vsi
Dražba ukončena:28.03.2018 19:34:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč