Český malíř 1. pol. 20. stol. - Skalní monument

Olej na plátně, 28x38 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám poškozen, malba v místě protržena.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
306868. Skalní monument
Dražba ukončena:07.12.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč