Český malíř 1. pol. 20. stol. - U ohýnku

Kvaš, 36x53 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
307376. U ohýnku
Dražba ukončena:21.01.2021 20:40:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč