Český malíř 1. pol. 20. stol.

302496. V zahradě

popis: Olej na kartonu. 42x35 cm. Nesignováno Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 03.12.2019 20:14:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč