Český malíř 1. pol. 20. stol. - Ve světnici

Olej na překližce, 70x49 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
45212. Ve světnici
Dražba ukončena:27.05.2020 21:41:11
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 500 Kč