Český malíř 1. pol. 20. stol. - Vrby na kraji vsi

Olej na plátně, 58x68 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
306721. Vrby na kraji vsi
Dražba ukončena:28.11.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 27.11.2020 7:48:43 6965
500 Kč 20.11.2020 22:41:20 3780