Český malíř 1. pol. 20. stol.

306721. Vrby na kraji vsi

popis: Olej na plátně, 58x68 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 28.11.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 27.11.2020 7:48:43 6965
500 Kč 20.11.2020 22:41:20 3780