Český malíř 1. pol. 20. stol.

49105. Zimní krajina

popis: Olej na kartonu, 33x24 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.09.2020 19:40:09

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 30.09.2020 19:35:09 244