český malíř 19. století - Měsíc nad řekou

Kresba, 13x21 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i pasparta mírně poškozeny. Vzadu přípis tužkou Antonín Mánes.

český malíř 19. století
25196. Měsíc nad řekou
Dražba ukončena:29.11.2018 18:56:31
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč