středoevropský malíř kolem pol. 19. stol.

54637. Portrét ženy z profilu

popis: Olej na dřevě, 40x33 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 9 dnů, 21 hodin

konec dražby: 27.01.2021 19:37:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč