český malíř 2. pol. 20. stol. - Kompozice

Olej na kartonu, 53x37 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Malba poškozena.

český malíř 2. pol. 20. stol.
4080. Kompozice
Dražba ukončena:30.03.2016 21:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč