český malíř 2. pol. 20. stol. - Noční ulice

Kombinovaná technika, 23x16 cm, signatura vlevo dole nečitelná, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

český malíř 2. pol. 20. stol.
5724. Noční ulice
Dražba ukončena:29.09.2016 21:58:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč