český malíř 2. pol. 20. stol.

305749. Alegorie ukřižování

popis: Kombinovaná technika, 99x69 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

dražba ukončena: 05.08.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč