český malíř 2. pol. 20. stol. - Alegorie ukřižování

Kombinovaná technika, 99x69 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

český malíř 2. pol. 20. stol.
305749. Alegorie ukřižování
Dražba ukončena:05.08.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč