český malíř 2. pol. 20. stol.

305428. Děvčátko s ptáčkem

popis: Olej na kartonu, 30x24 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.07.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo