český malíř 2. pol. 20. stol.

307701. Lité laky

popis: Kombinovaná technika, 48x35 cm. Nesignováno. Rámováno.

dražba ukončena: 28.02.2021 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 25.02.2021 19:28:43 7354
500 Kč 15.02.2021 21:47:25 4656