český malíř 2. pol. 20. stol.

39779. Motiv z průmyslového podniku

popis: Olej na plátně. 115x85 cm. Nesignováno. Olištováno.

pozn.: Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

dražba ukončena: 29.01.2020 19:32:53

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 3 100 Kč