český malíř 2. pol. 20. stol.

39779. Motiv z průmyslového podniku

popis: Olej na plátně. 115x85 cm. Nesignováno. Olištováno.

pozn.: Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

zbývá: 3 dnů, 11 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:30:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 600 Kč