český malíř 2. pol. 20. stol. - Ples nestvůr

Akryl na plátně, 70x50 cm. Nesignováno. Nerámováno.

český malíř 2. pol. 20. stol.
61609. Ples nestvůr
Dražba ukončena:27.06.2021 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč