český malíř 2. pol. 20. stol. - Ženský profil

Olej na plátně, 87x62 cm. Nesignováno. Olištováno.

Stav: Malba poškozena.

český malíř 2. pol. 20. stol.
60149. Ženský profil
Dražba ukončena:27.05.2021 22:57:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč