Kozák - Chrám sv. Mikuláše

Olej na plátně, 70x49 cm, signováno vlevo dole Kozák, nerámováno.

3996. Chrám sv. Mikuláše
Dražba ukončena:30.03.2016 20:13:06
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 500 Kč