český malíř 20. stol. - Chalupy na jaře

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x65 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

český malíř 20. stol.
28750. Chalupy na jaře
Dražba ukončena:27.02.2019 18:31:18
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 300 Kč