český malíř 20. stol. - Levandulové pole

Olej na plátně, 101x120 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

český malíř 20. stol.
29259. Levandulové pole
Dražba ukončena:28.02.2019 22:17:19
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč