český malíř 20. stol. - Ve vsi

Olej na kartonu, 34x50 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

český malíř 20. stol.
28770. Ve vsi
Dražba ukončena:27.02.2019 18:37:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 08.02.2019 16:22:20 4486