český malíř kolem pol. 20. stol. - Vršovické nádraží

Olej na kartonu, 30x34 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Malba poškozena.

český malíř kolem pol. 20. stol.
3883. Vršovické nádraží
Dražba ukončena:28.01.2016 22:13:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč