český malíř kolem pol. 20. stol.

40798. Chalupy v zimě

popis: Tempera. 39x58 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:47:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč

700 Kč 26.02.2020 7:42:13 6234