český malíř kolem pol. 20. stol.

307342. Divadelní scéna

popis: Kombinovaná technika, 36x26 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

dražba ukončena: 18.01.2021 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo