český malíř kolem pol. 20. stol.

306407. Ležící akt

popis: Olej na kartonu, 30x40 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 20.10.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč