český malíř kolem pol. 20. stol. - Matka s dítětem

Olej na kartonu. 48x40 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

český malíř kolem pol. 20. stol.
40783. Matka s dítětem
Dražba ukončena:26.02.2020 19:32:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč