český malíř kolem pol. 20. stol.

40783. Matka s dítětem

popis: Olej na kartonu. 48x40 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:32:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč