český malíř kolem pol. 20. stol.

45067. Noční město

popis: Olej na plátně, 25x46 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen. Malba poškozena.

zbývá: 0 dnů, 22 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:09:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 5 500 Kč