český malíř kolem pol. 20. stol. - Noční město

Olej na plátně, 25x46 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba poškozena.

český malíř kolem pol. 20. stol.
45067. Noční město
Dražba ukončena:27.05.2020 19:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč