český malíř kolem pol. 20. stol.

303623. Polní práce

popis: Olej na kartonu, 35x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 15.02.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 10.02.2020 13:08:27 6679