český malíř kolem pol. 20. stol. - U chalup

Olej na kartonu, 35x50 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

český malíř kolem pol. 20. stol.
32245. U chalup
Dražba ukončena:29.05.2019 18:10:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč